Mesaj gönder
aboutus

Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd

Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd Shanghai M.Touch Road Mechanical Equipment Co.,Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: M & D
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 3000000-5000000
Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

Şangay M.Touch Road Mekanik Ekipman Co, Ltd , 2012 yılında Mar, Nanhui sanayi bölgesi, Pudong, Şangay Çin bulunan merkezi bulunan, forklift ve bağlantı parçaları, elektronik setleri için ürün ve hizmet çeşitleri sunarak profesyonel bir şirkettir hareketli ekipman, depolama ekipmanları ve mühendislik ve borulama projeleri ve aksesuarları. Ayrıca iç pazarın kiralanması ve onarımı ve bakımı konusunda yüksek kalitede ve sadece yanıt hizmetleri vermektedir.

7 yıl çalıştıktan sonra, şirket büyümeye devam ediyor, pazar talebine uyuyor, iş kapsamını genişletiyor ve gelecekteki gelişim için iyi bir temel oluşturuyor. 2018'de, sektöre öncülük eden yeni bir mühendislik makine ve ekipman üretim şirketi kuruldu: Manly forklift (Shanghai) Co, Ltd

Manly forklift (Shanghai) Co, Ltd ve Şangay M. Touch Road Mekanik Ekipman Co, Ltd aynı grup şirketidir. üretim, tasarım, imalat, satış ve servis hizmetlerini birleştiren kapsamlı bir sanayi ve ticaret grubu şirketidir. Şirket araştırma ve geliştirme, üretim, mühendislik makine ve ekipman iyi bilinen işletmelerin imalatında uzmanlaşmıştır. Şirket gelişmiş işleme ekipmanları, güçlü teknik gücü ve yüksek teknoloji teknisyenleri bir dizi var. Profesyonel olarak yeni ürünlerin geliştirilmesi ve teknik dönüşümü, zengin profesyonel deneyim birikimi, güvenilir kalite, güzel görünüm, pratik yapı ve düşünceli satış sonrası hizmete adanmış yeni ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesi, büyük sayının güvenini ve övgüsünü kazandı. kullanıcıların

Grup ağırlıklı olarak forklift, malzeme taşıma, depolama ve nakliye ekipmanları, kaldırma ekipmanları, liman ve iskele ürünleri, vb. İlgilenir. Ürünlerimiz CE, GS, UL, ISO 9001 ve diğer uluslararası kalite sistem belgelendirme geçti. Ürünler yaygın inşaat şantiyeleri, sanayi ve madencilik işletmeleri, istasyonlar, rıhtımlar, elektrik, posta, kentsel inşaat, bahçe ve diğer alanlarda, bir dizi sanayi içeren yaygın olarak kullanılmaktadır.Farça pazar rekabeti, şirket küresel marka stratejisini kurar ve Sizin için daha güvenli, güvenilir ve istikrarlı ürün kalitesi üretir. "öncü ve girişimci" ve "pragmatik, adanmış ve yenilikçi" iş felsefesi ile n line, şirket sürekli olarak bilimsel ve teknolojik gelişmeyi amaçlayan, rehber olarak pazar talebini alarak, yüksek ve yeni teknoloji lider faktörü alarak ısrar ediyor ürünlerin içeriği ve yeni ürünler geliştirmek, tarihsel sorumlulukları devralarak, geleceği keşfetmek ve ulusal sanayinin gelişimini sürdürmek ve sürdürmek. Asla durma! Dürüstlükle dünyayı kazan!

Şirketin ana ürünleri: 1-48T içten yanmalı forklift, 0.5-12T elektrik AC forklift, 2-7T LPG forklift, 1-2.5T ileri forklift, 2-10T traktör, 0.5-2T elektrikli istifleyici, 1-5T elektrikli kamyon, dar paletli forklift, kamyonet, çeşitli kaldırma platformları, çeşitli el hayvan malzeme taşıma araçları, 0.8-6T ekskavatör, ekskavatör, buldozer Tiller, terlik, ön vinç, konteyner vinç, uçak traktör, zemin yıkayıcı ve diğer ilgili lojistik ekipman .

Geçmiş

Şangay M.Touch Road Mekanik Ekipman Co, Ltd, 2012 yılında Mar, Nanhui sanayi bölgesi, Pudong, Şangay Çin bulunan merkezi bulunan, forklift ve bağlantı parçaları, elektronik setleri için ürün ve hizmet çeşitleri sunarak profesyonel bir şirkettir hareketli ekipman, depolama ekipmanları ve mühendislik ve borulama projeleri ve aksesuarları. Ayrıca iç pazarın kiralanması ve onarımı ve bakımı konusunda yüksek kalitede ve sadece yanıt hizmetleri vermektedir.

7 yıl çalıştıktan sonra, şirket büyümeye devam ediyor, pazar talebine uyuyor, iş kapsamını genişletiyor ve gelecekteki gelişim için iyi bir temel oluşturuyor. 2018'de, sektöre öncülük eden yeni bir mühendislik makine ve ekipman üretim şirketi kuruldu: Manly forklift (Shanghai) Co, Ltd

Manly forklift (Shanghai) Co, Ltd .ve Shanghai M.Touch Road Mekanik Ekipman Co, Ltd aynı grup şirketiyiz.

Hizmet

  • Dürüst ve Sadık : Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve ortaklarımızla uzun vadeli ve güvenilir bir ilişki kurmamız için bize yardımcı olan çalışma tarzımız ve temelimiz.
  • Kalite: Ürün ve hizmetin yüksek kalitesini takip ediyoruz. Herhangi bir proje ve görev için ciddi fikirli ve ihtiyatlıyız ve bu sektörün lider alanında mükemmel olmak için elimizden geleni yapıyoruz.
  • Verimlilik: Daha yüksek verim hayatta kalmanın yoludur. İletişimi güçlendirerek ve zorluklarınızı ve sorunlarınızı çözmek için hızla yanıt vererek, muzaffer tılsımımızdır. Gecikmeyi reddediyoruz ve mazeret veriyoruz.
  • Müşteriler ilk: Biz mükemmel tazminat, sağlıklı ve rahat ofis ortamı ile fayda sağlar. Müşterilere gelince, size harika hizmet deneyimi sunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak olan mutlu kadromuz.

İnanç, Kalite, Verimlilik ” iş anlayışına bağlıyız, Profesyonel olmayı deneyin. Yüksek kaliteli ürün, uygun fiyat ve sadık hizmetin sizi tatmin edeceğine inanıyoruz.

Ekibimiz

Forklift sektöründe satış ve servis konusunda 15 yıllık zengin deneyime sahip profesyonel bir ekibimiz olması ve takımın forklift endüstrisinde Jungheiinrich , Linde , Hyster ve Toyota gibi ünlü çok uluslu şirketlere hizmet vermekten onur duyuyoruz . Takım üyelerinin bazıları, HP , Wal-mart ve dış ticaret deneyimi (örneğin küresel kaynaklar ) gibi farklı sektörlerdeki diğer ünlü şirketlerde, ekibi çeşitlendirmek için çalışmışlardır.

İletişim bilgileri